Snadný průběh obchodu je naší silnou stránkou

110 bodů kontroly

Každé vozidlo s příznakem Gebrauchtwagen :plus prochází kontrolou 110 bodů.
Na veškeré opravy se používají výhradně originální díly Audi.
Po provedení kompletní kontroly je vystaven naším mistrem dílny certifikát k předložení zákazníkovi.

Prodloužená záruka

Na všechny námi nabízené referenční vozy Audi AG se vztahuje prodloužená záruka 5 let / 100.000 km od data první registrace.

Náhradní vozidlo

V případě, že potřebujete dát své vozidlo k nám do servisu, nabízíme možnost zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy.

Zkušební jízda

Pokud si chcete z naší nabídky vybrat vozidlo, které by vám nejvíc vyhovovalo, nabízíme možnost jeho zapůjčení za účelem zkušební jízdy.

Postup je velmi jednoduchý. Pokud si nevyberete z naší stálé nabídky, zhruba 130 mladých lehce zajetých vozů Audi, které máme skladem, můžete si vybrat doslova dle své chuti z nejrozsáhlejší databáze osmi tisíc referenčních vozů Audi AG z naší jedinečné online nabídky. Čekací lhůty se zde pohybují, na rozdíl od dlouhých dodacích termínů na nové vozy, zhruba v rozmezí jednoho až tří týdnů, přitom můžete ušetřit až 50 % z ceníkové pořizovací ceny vozu. Na všechny námi nabízené referenční vozy Audi se vztahuje mezinárodně platná záruka 5 let / 100.000 km od data 1. registrace. Před předáním zákazníkovi prochází každý automobil 110 body kontroly, veškeré díly, které je třeba nahradit, měníme výhradně za originální Audi díly. Jedná se vždy o 100 % Audi bez kompromisů, které odborně přivedeme do stavu nového vozu. Samozřejmostí, z naší strany, je zajištění veškerých formalit k převozu auta do České Republiky vč. 5 denních převozních značek, a to zcela zdarma. Obzvláště pak pro naše firemní zákazníky, plátce DPH, je nesmírnou výhodou možnost přímé platby bez DPH. Veškeré podklady pro tento daňově osvobozený obchod pro Vás zajistíme do posledního detailu až po fakturu k založení do Vašeho účetnictví, jediné, co Vás v ČR čeká, je STK a registrace vozu. Předání vozu probíhá v našem Audi autosalónu ve speciální místnosti formou vyvrcholení celého obchodu a stažením jemné krycí plachty z vozu, samozřejmostí je i láhev sektu a pugét květin pro dámy. Jako dárek od nás obdržíte dárkovou poukázku na přenocování pro 2 osoby v exkluzivním hotelu Residenz Alt v kulturní metropoli Drážďany.